50% SLEVA

Využijte zaváděcí slevu 50%.

Registrací v následujícím formuláři získáte pro svou organizaci slevu na zapojení se do projektu MÁME ČISTÉ PC ve výši 50%. Tato sleva je platná na objednávky, zaslané do 31.8.2015.

Po registraci Vás budeme kontaktovat, abychom Vám mohli předložit nabídku se všemi potřebnými údaji, která je z naší strany závazná a na jejímž základě se můžete dále rozhodovat.

Pokud slevu do 31.8.2015 nevyužijete, zůstane Vám ještě 12 měsíců možnost uplatnit slevu 30%, a to pro objednávky do 31.8.2016. Po této době sleva propadá a Vaše registrace bude zrušena.

Vyplněním a odesláním formuláře vyjadřujete zájem o projekt MÁME ČISTÉ PC a souhlasíte se zasíláním informací o tomto projektu na Vámi uvedený e-mail a to po dobu do využití slevy nebo jejího propadnutí. Vaše údaje budou použity výhradně v souvislosti s projektem MÁME ČISTÉ PC a nebudou předány žádné třetí straně. Váš souhlas můžete kdykoliv odvolat.

Registrací pro Vás a Vaši organizaci nevzniká žádný závazek výhody projektu MÁME ČISTÉ PC využít. Jestli slevu využijete, záleží jen na Vás.

Vyplňte prosím požadované údaje, bez toho nemůžeme slevu garantovat.

 

50% SLEVA!